Aktuální výzvy

Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Stavbyvedoucí TZB

Stavbyvedoucí TZB

Blansko nebo celá ČR

Pro moderní firmu s dlouholetou tradicí, zabývající se dodávkou kompletních služeb v oblasti montáže a instalací technologií TZB, hledáme člověka na pozici Stavbyvedoucího, který by měl na povel zajímavé zakázky po celé ČR, na kterých by pracoval se svým týmem.

Pokud hledáte práci v terénu, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Ostatní

Projektant TZB

Projektant TZB

Pro našeho významného klienta, který se zabývá dodávkou a montáží technologií pro energeticky efektivní výrobu a distribuci tepelné a elektrické energie, hledáme zaměstnance na pozici Projektant TZB, který by měl na povel zajímavé zakázky po celé ČR, na kterých by pracoval se svým týmem.

Pokud máte praxi z dané oblasti, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj

Obchodně-technický zástupce

Obchodně-technický zástupce

Západní Čechy

Pro úspěšnou firmu dodávající technologické celky – obráběcí a svářecí stroje nejvyšší kvality a jejich servis pro různá odvětví ve strojírenství, hledáme zkušeného obchodníka se zkušeností a znalostí z dané oblasti.

Rozumíte frézkám, obráběcím centrům, soustruhům a umíte zákazníkovi nabídnout to správné řešení? Umíte dotáhnout obchod do zdárného konce a spokojený zákazník je pro Vás na prvním místě?

Pak hledáme právě Vás!