Aktuální výzvy

Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj

Mzdový/á účetní na HPP nebo zkrácený úvazek

Mzdový/á účetní na HPP nebo zkrácený úvazek

Pro dynamicky rozvíjející se společnost ADMIO, která se zabývá outsourcingem moderních účetních a daňových služeb, hledáme nové kolegy/kolegyně.

Máte-li praxi na pozici mzdového/mzdové účetní a chuť na sobě i nadále pracovat, vzdělávat se a zároveň se nebojíte pomoci a poskytnout radu mladším kolegům, bude nám potěšením se s Vámi potkat.

Skladník

Skladník

pro brněnský a pražský sklad s nábytkem

Nebojíš se manuální práce, ale zároveň nechceš celý den stát na místě a na směny pracovat za pásem? Tak pro tebe máme práci!

Pro jeden s našich obchodních domů s nábytkem hledáme šikovného skladníka, který se nebojí práce a rád by se zapojil do našeho menšího sympatického kolektivu.

Prodejce do obchodního domu plného domácího pohodlí

Prodejce do obchodního domu plného domácího pohodlí

hledáme pro Brno

Pracovní příležitost pro každého!

Na pozici Prodavač/-ka nábytku v jednom z obchodních domů v Brně  hledáme šikovného parťáka/parťačku, který/á se nebojí práce a rád/a by se zapojil/a do našeho menšího sympatického týmu.

Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Stavbyvedoucí TZB

Stavbyvedoucí TZB

Blansko nebo celá ČR

Pro moderní firmu s dlouholetou tradicí, zabývající se dodávkou kompletních služeb v oblasti montáže a instalací technologií TZB, hledáme člověka na pozici Stavbyvedoucího, který by měl na povel zajímavé zakázky po celé ČR, na kterých by pracoval se svým týmem.

Pokud hledáte práci v terénu, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Ostatní

Projektant TZB

Projektant TZB

Pro našeho významného klienta, který se zabývá dodávkou a montáží technologií pro energeticky efektivní výrobu a distribuci tepelné a elektrické energie, hledáme zaměstnance na pozici Projektant TZB, který by měl na povel zajímavé zakázky po celé ČR, na kterých by pracoval se svým týmem.

Pokud máte praxi z dané oblasti, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Jihomoravský kraj

Recruiter pro zahraniční nábor

Recruiter pro zahraniční nábor

Do dynamického týmu, který se zabývá náborem zaměstnanců ze zahraničí, hledáme personalistu/ku pro oblast mezinárodního recruitmentu.

Ekonom

Ekonom

Čejkovice

Staňte se součástí vrcholového managementu prosperující rakouské společnosti, která podniká s ohledem na životní prostředí a rozdává radost a nadšení svým spokojeným zákazníkům i zaměstnancům.

Koho vlastně hledáme? Člověka, který se nebojí rozhodovat a společnými silami vést celou společnost k úspěšnému růstu a pozitivním změnám.

Nemůžeme změnit celý svět, ale můžeme změnit to, co děláme a co ovlivňuje okolí, kde žijeme. A Vy se na tom můžete aktivně podílet!

Applications Manager

Applications Manager

Brno

Vyznáte se v účetnictví a oblast IT Vám je taky dobře známá? Máte zkušenosti s informačními systémy? Chcete se podílet na digitalizaci celého interního systému společnosti? Pak čtěte dál!

Pro outsourcingovou účetní společnost s dlouholetou tradicí a se sídlem v centu Brna hledáme Applications Managera.

Vedoucí mechanické údržby

Vedoucí mechanické údržby

Brno

Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou látek, hledáme Vedoucího mechanické údržby.

Máte zkušenost s vedením lidí a k tomu jste přirozenou autoritou? Domluvíte se anglicky a máte zkušenosti na obdobné pozici?

Nabízíme Vám možnost spolupracovat s jednou z nejúspěšnějších firem v oblasti textilního průmyslu! 

Rozpočtář/ka

Rozpočtář/ka

Brno

Pro stavební společnost, která se zabývá revitalizací budov, zateplováním a dalšími stavebními pracemi, hledáme kandidáta/ku na pozici Rozpočtář/ka.

Pokud po přečtení tohoto inzerátu zjistíš, že jsi ten/ta koho hledáme, tak se přihlašte do výběrka!

 

Markeťák/Markeťačka

Markeťák/Markeťačka

Ivanovice na Hané

Hledáme šikovného kandidáta na pozici Markeťáka/Markeťačky, se spoustou nevšedních nápadů pro marketing a prezentaci obchodní společnosti věnující se prodeji kosmetiky a stylových bytových doplňků.

Spravuješ firemní profil, kterým se můžeš pochlubit?

Jsi člověk s hlavou plnou nápadů a tahem na branku?

Standardní postupy tě nudí a rád/a hledáš nové způsoby, jak zaujmout? Pak čti dál!

Přípravář/ka

Přípravář/ka

Brno - Blansko

Pro moderní firmu s dlouholetou tradicí, zabývající se dodávkou kompletních služeb v oblasti montáže a instalací technologií TZB, hledáme člověka na pozici Přípravář/ka.

Stavební dokumentace pro Vás není španělská dědina a orientujete se taky v rozpočtech? Pak hledáme právě Vás!!!

Údržbář středotlaké kotelny

Údržbář středotlaké kotelny

Brno

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou látek, hledáme pracovníka na pozici Údržbáře středotlaké kotelny. Pokud máte zkušenosti na obdobné pozici, anebo se chcete naučit novým věcem, neváhejte a pošlete nám Váš životopis!

Zámečník/údržbář

Zámečník/údržbář

Brno - Chrlice

Naším klientem je společnost zabývající se žárovými nástřiky a poskytující jedinečné a exkluzivní služby ve svém oboru, nabízí komplexní řešení dodávek, zabývá se i vlastním výzkumem a vývojem. A právě sem obsazujeme pozici ZÁMEČNÍKA /UDRŽBÁŘE.

Přípravář výroby

Přípravář výroby

Brno - Chrlice

Naším klientem je společnost zabývající se žárovými nástřiky a poskytující jedinečné a exkluzivní služby ve svém oboru, nabízí komplexní řešení dodávek, zabývá se i vlastním výzkumem a vývojem. A právě sem obsazujeme pozici PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY.

Montér nábytku na prodejně

Montér nábytku na prodejně

Pro brněnskou pobočku obchodního domu s nábytkem

Máte šikovné ruce a práce Vám není cizí? Pak hledáme právě Vás!

Pro německou společnost se sítí obchodních domů s nábytkem a více jak 20-ti letou tradicí na českém trhu hledáme manuálně zručného kolegu na montáž nábytku a údržbu obchodního domu, který by se rád stal členem menšího sympatického týmu.