Aktuální výzvy

Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj

Mzdový/á účetní na HPP nebo zkrácený úvazek

Mzdový/á účetní na HPP nebo zkrácený úvazek

Pro dynamicky rozvíjející se společnost ADMIO, která se zabývá outsourcingem moderních účetních a daňových služeb, hledáme nové kolegy/kolegyně.

Máte-li praxi na pozici mzdového/mzdové účetní a chuť na sobě i nadále pracovat, vzdělávat se a zároveň se nebojíte pomoci a poskytnout radu mladším kolegům, bude nám potěšením se s Vámi potkat.

Skladník

Skladník

pro brněnský a pražský sklad s nábytkem

Nebojíš se manuální práce, ale zároveň nechceš celý den stát na místě a na směny pracovat za pásem? Tak pro tebe máme práci!

Pro jeden s našich obchodních domů s nábytkem hledáme šikovného skladníka, který se nebojí práce a rád by se zapojil do našeho menšího sympatického kolektivu.

Prodejce do obchodního domu plného domácího pohodlí

Prodejce do obchodního domu plného domácího pohodlí

hledáme pro Brno

Pracovní příležitost pro každého!

Na pozici Prodavač/-ka nábytku v jednom z obchodních domů v Brně  hledáme šikovného parťáka/parťačku, který/á se nebojí práce a rád/a by se zapojil/a do našeho menšího sympatického týmu.

Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Stavbyvedoucí TZB

Stavbyvedoucí TZB

Blansko nebo celá ČR

Pro moderní firmu s dlouholetou tradicí, zabývající se dodávkou kompletních služeb v oblasti montáže a instalací technologií TZB, hledáme člověka na pozici Stavbyvedoucího, který by měl na povel zajímavé zakázky po celé ČR, na kterých by pracoval se svým týmem.

Pokud hledáte práci v terénu, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Ostatní

Projektant TZB

Projektant TZB

Pro našeho významného klienta, který se zabývá dodávkou a montáží technologií pro energeticky efektivní výrobu a distribuci tepelné a elektrické energie, hledáme zaměstnance na pozici Projektant TZB, který by měl na povel zajímavé zakázky po celé ČR, na kterých by pracoval se svým týmem.

Pokud máte praxi z dané oblasti, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Jihomoravský kraj

Technický pracovník barvícího střediska

Technický pracovník barvícího střediska

Brno

Baví tě oblast chemie, nebo by ses chtěl/a o této oblasti dozvědět více? Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou látek, hledáme Technického pracovníka barvícího střediska, u kterého je časem možný i kariérní růst na zástupce vedoucího směny. 

Pokud jste to právě Vy, koho hledáme, tak nám neváhejte poslat životopis!     

 

Technický pracovník BOZP a PO

Technický pracovník BOZP a PO

Brno

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou látek, hledáme pracovníka na pozici Technického pracovníka BOZP a PO. Pokud máte zkušenosti v této oblasti a nebojíte se přijít s novým návrhem, nebo řešením problému, pak hledáme právě Vás!

 

Údržbář středotlaké kotelny

Údržbář středotlaké kotelny

Brno

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou látek, hledáme pracovníka na pozici Údržbáře středotlaké kotelny. Pokud máte zkušenosti na obdobné pozici, anebo se chcete naučit novým věcem, neváhejte a pošlete nám Váš životopis!

Obchodní referent pro firemní klientelu

Obchodní referent pro firemní klientelu

Ianovice na Hané

Zajímá Vás oblast kosmetiky a stylových bytových doplňků? Nabízíme možnost stát se posilou skvělého týmu menší rodinné firmy. Na pozici Obchodního referenta do kanceláře v Ivanovicích na Hané rádi přivítáme šikovného absolventa, či člověka z praxe.

Zámečník/údržbář

Zámečník/údržbář

Brno - Chrlice

Naším klientem je společnost zabývající se žárovými nástřiky a poskytující jedinečné a exkluzivní služby ve svém oboru, nabízí komplexní řešení dodávek, zabývá se i vlastním výzkumem a vývojem. A právě sem obsazujeme pozici ZÁMEČNÍKA /UDRŽBÁŘE.

Přípravář výroby

Přípravář výroby

Brno - Chrlice

Naším klientem je společnost zabývající se žárovými nástřiky a poskytující jedinečné a exkluzivní služby ve svém oboru, nabízí komplexní řešení dodávek, zabývá se i vlastním výzkumem a vývojem. A právě sem obsazujeme pozici PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY.

Team Leader centra sdílených služeb

Team Leader centra sdílených služeb

Pro společnost ADMIO, s.r.o. s 12tiletou tradicí a její centrum sdílených služeb zabývající se převážně účetnictvím a administrativou hledáme Team Leadera pro řízení účetních týmů a zajištění hladkého chodu kanceláře.

Montér nábytku na prodejně

Montér nábytku na prodejně

Pro brněnskou pobočku obchodního domu s nábytkem

Máte šikovné ruce a práce Vám není cizí? Pak hledáme právě Vás!

Pro německou společnost se sítí obchodních domů s nábytkem a více jak 20-ti letou tradicí na českém trhu hledáme manuálně zručného kolegu na montáž nábytku a údržbu obchodního domu, který by se rád stal členem menšího sympatického týmu.

 

Senior účetní

Senior účetní

Brno

Do kolektivu účetních účetní a daňové kanceláře společnosti ADMIO, která má 12ti letou tradici a sídlo v centru Brna hledáme člověka, který rozumí jak účetnictví ale i lidem a nebojí se být pro tým mentorem a oporou. Jestli máš také výborné organizační schopnosti, je tato práce stvořená přímo pro tebe.

 

Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj

Obchodně-technický zástupce

Obchodně-technický zástupce

Západní Čechy

Pro úspěšnou firmu dodávající technologické celky – obráběcí a svářecí stroje nejvyšší kvality a jejich servis pro různá odvětví ve strojírenství, hledáme zkušeného obchodníka se zkušeností a znalostí z dané oblasti.

Rozumíte frézkám, obráběcím centrům, soustruhům a umíte zákazníkovi nabídnout to správné řešení? Umíte dotáhnout obchod do zdárného konce a spokojený zákazník je pro Vás na prvním místě?

Pak hledáme právě Vás!

 

Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj

Obchodník JUNIOR

Obchodník JUNIOR

Hledáme tu správnou čtyřku pro oblasti: Jižní Čechy, Kolínsko, Zlínský kraj a Jižní Moravu

Koho hledáme?

Komunikativního člověka s aktivním přístupem k práci i k životu, který bude mít na starosti stávající firemní zákazníky i vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Obsazujeme tyto oblasti: Jižní Čechy, Kolínsko, Zlínský kraj a Jižní Moravu