Aktuální výzvy

Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Stavbyvedoucí TZB

Stavbyvedoucí TZB

Blansko nebo celá ČR

Pro moderní firmu s dlouholetou tradicí, zabývající se dodávkou kompletních služeb v oblasti montáže a instalací technologií TZB, hledáme člověka na pozici Stavbyvedoucího, který by měl na povel zajímavé zakázky po celé ČR, na kterých by pracoval se svým týmem.

Pokud hledáte práci v terénu, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Jihomoravský kraj

Mzdová účetní

Mzdová účetní

Brno

Pro rozvíjející se mezinárodní společnosti z oblasti reklamy a potisku hledáme do týmu šikovnou kolegyni na pozici Mzdová účetní, která bude vést mzdovou agendu pro cca 500 našich zaměstnanců a brigádníků.

Zajímá tě oblast mezd? Čti dál, co tě tady čeká!

Vedoucí skladu

Vedoucí skladu

Brno

Pro rozvíjející se mezinárodní společnosti z oblasti reklamy a potisku hledáme kolegu/kolegyni na pozici Vedoucího skladu. Poradíte si s týmem podřízených a angličtina pro Vás není problém? Přidejte se k nám!

Přípravář/přípravářka

Přípravář/přípravářka

Brno

Hledáme přípraváře/přípravářku - a to do úspěšné, rostoucí stavební firmy rodinného typu. Tato firma působí velmi férově a atraktivně pro lidi, kteří se chtějí naučit něco nového a pracovat na zajímavých projektech různého rozsahu - od rodinného domku, po celý developerský projekt. 

Zajímá Vás to? Přidejte se do týmu!

Asistent/ka s angličtinou

Asistent/ka s angličtinou

Náš dlouholetý obchodní partner nyní hledá asistentkou pozici s angličtinou. Firma sídlí v Modřicích a zabývá se dodáváním komponentů do strojírenství. Vy tu budete mít na starosti:
- administrativu, fakturaci, objednávky, komunikace se zákazníky a dodavateli v angličtině
 

Šéfmontér parkovacích systémů

Šéfmontér parkovacích systémů

Hledáme ŠÉFMONTÉRA pro montážní tým pro celou ČR. Společnost se zabývá montováním moderních multiparkingových systémů do staveb. Můžete se stát odborníkem pro montování jedinečného produktu, který má velkou budoucnost - kdo neřeší problémy s parkováním, že?:)

Topenář

Topenář

Hledáme topenáře pro blanenskou společnost zabývající se výstavbou v oblasti TZB.

Náplň práce jsou montáže v terénu obvykle po dobu několika týdnů po celé ČR. Jedná se o montáže topných systémů (plynových kotelen, kotlů na biomasu, tepelných čerpadel, rozvod vody a topení.

Site manager pro zahraniční projekty

Site manager pro zahraniční projekty

Blansko

Pro významnou společnost s dlouholetou tradicí v oblasti hydroenergetických zařízení, hledáme posilu do týmu, která má zkušenosti s realizací investičních celků. Chcete se podílet na významných projektech v tuzemsku i zahraničí a umíte si poradit s organizací a řízením zakázky?

V tom případě hledáme právě Vás!

Stavbyvedoucí v Brně a okolí

Stavbyvedoucí v Brně a okolí

Hledáme stavbyvedoucího - a to do úspěšné, rostoucí stavební firmy rodinného typu. Tato firma působí velmi férově a atraktivně pro profesionály ze stavebnictví, kteří chtějí pracovat na zajímavých projektech různého rozsahu. Od rodinného domku, po celý developerský projekt. Ráda Vás provedou touto nabídkou.

HR administrátor/ka s ukrajinštinou

HR administrátor/ka s ukrajinštinou

Společnost Grapecare zajišťuje nábory zaměstnanců ze zahraničí. Vyhledává zkušené odborníky a kvalifikované pozice z celého světa. Nyní hledáme člověka s komunikativní ukrajinštinou (samozřejmostí je i čeština pro každodenní komunikaci) na pozici HR administrátora pro pracovní pozice z rusky hovořících zemí.

Pracuj s námi v týmu pro rusky mluvící země a staň se odborníkem v mezinárodním recruitingu!

Pracovník/ce plánování výroby

Pracovník/ce plánování výroby

Brno

Pro významní společnost sídlící v Brně, která se zabývá výrobou látek, hledáme uchazeče na pozici Pracovníka plánování výroby. Pokud máte předchozí zkušenosti v oboru, neváhejte nás kontaktovat.

Telefonická podpora týmu obchodních zástupců

Telefonická podpora týmu obchodních zástupců

Brno

Chtěl by jsi práci s pevnou pracovní dobou, kterou jednoduše skloubíš s koníčky a volným časem? Nebo jsi čerstvým absolventem a chybí ti praxe do tvého CV? Do malé kanceláře v centru města hledáme člověka na pozici Telefonická podpora týmu obchodních zástupců.

Přidej se k nám!

Technik realizačního oddělení

Technik realizačního oddělení

Brno

Pro klienta zabývajícího se monitorovacími systémy prostředí hledáme kandidáty na pozici Technika realizačního oddělení pro oblast Moravy. Zajímá tě oblast životního prostředí? Tak neváhej a čti dál!

Team Leader do centra telefonické podpory

Team Leader do centra telefonické podpory

Brno

Do centra telefonické podpory pro obchodní zástupce, kteří zastupují firmy působící v oblasti strojírenství a chemického čištění, hledáme posilu do týmu, a to na pozici Team Leadera. Budete pracovat v menším kolektivu s příjemnou atmosférou přímo v centru Brna.

Chtěli byste mít zajímavou a různorodou práci? Chtěli byste být podporou svého týmu a dovést ho k vysněným výsledkům? Rozvíjet ho a motivovat? Tak udělejte první krok ke své nové práci a čtěte dál.

Provozní elektrikář/ka

Provozní elektrikář/ka

Brno

Pro významní společnost sídlící v Brně, která se zabývá výrobou látek, hledáme uchazeče na pozici Provozního elektrikáře/ky. Pokud máte předchozí zkušenosti v oboru, neváhejte nás kontaktovat.

Údržbář středotlaké kotelny

Údržbář středotlaké kotelny

Brno

Pro významní společnost sídlící v Brně, která se zabývá výrobou látek, hledáme zkušeného uchazeče na pozici Údržbář středotlaké kotelny.

Stavební referent/ka

Stavební referent/ka

Brno - Blansko

Pro stavební firmu zabývající se dodávkou a montáží TZB a revitalizací budov, hledáme kandidáty na pozici Stavební referent/ka. Spolupracujte se zkušenými projektanty či stavbyvedoucími a vypracujte se ve své kariéře v oblasti stavebnictví!

Přípravář/ka

Přípravář/ka

Brno - Blansko

Pro moderní firmu s dlouholetou tradicí, zabývající se dodávkou kompletních služeb v oblasti montáže a instalací technologií TZB, hledáme člověka na pozici Přípravář/ka.

Stavební dokumentace pro Vás není španělská dědina a orientujete se taky v rozpočtech? Pak hledáme právě Vás!!!

Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Ostatní

Projektant TZB

Projektant TZB

Pro našeho významného klienta, který se zabývá dodávkou a montáží technologií pro energeticky efektivní výrobu a distribuci tepelné a elektrické energie, hledáme zaměstnance na pozici Projektant TZB, který by měl na povel zajímavé zakázky po celé ČR, na kterých by pracoval se svým týmem.

Pokud máte praxi z dané oblasti, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!