Aktuální výzvy

Hlavní město Praha

Asistent/ka administrativy v eventové agentuře

Asistent/ka administrativy v eventové agentuře

Praha

Pro našeho klienta, který dělá zajímavé eventy, konference a párty, hledáme Asistenta/ku pro administrativní záležitosti spjaté s pořádáním těchto akcí. Jsi akční, a nedělá ti problém komunikace a zařizování, ale jsi také kámoš/ka s administrativou? Pojď si přečíst, co bys tu mohl/a prožít:

Asistent/ka účetní - BRIGÁDA

Asistent/ka účetní - BRIGÁDA

Praha 1

Pro dynamicky se rozvíjející společnost ADMIO, která se zabývá outsourcingem účetních a daňových služeb, hledáme asistenta/asistentku účetní.

Senior účetní

Senior účetní

Praha

Do kolektivu účetních ve firmě zabývající se outsourcingem účetnictví, která je v Praze dobře zavedená a připravuje se na nové projekty u zajímavých klientů, hledáme lidi, kteří mají rádi, když realitu lze srozumitelně a přesně vyjádřit čísly v účetních reportech.  

Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Stavbyvedoucí TZB

Stavbyvedoucí TZB

Blansko nebo celá ČR

Pro moderní firmu s dlouholetou tradicí, zabývající se dodávkou kompletních služeb v oblasti montáže a instalací technologií TZB, hledáme člověka na pozici Stavbyvedoucího, který by měl na povel zajímavé zakázky po celé ČR, na kterých by pracoval se svým týmem.

Pokud hledáte práci v terénu, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj

Obchodní zástupce/zástupkyně ve stavebnictví

Obchodní zástupce/zástupkyně ve stavebnictví

Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Praha

Pro stabilní firmu působící v oblasti stavebnictví hledáme šikovné obchoďáky pro region Prahy, Středočeského, Plzeňského, Karlovarského a Ústeckého kraje. Chcete být v oboru stále se rozvíjejícího stavebnictví a pracovat v terénu a v kontaktu s lidmi?