Aktuální výzvy

Hlavní město Praha

Personální asistent/ka

Personální asistent/ka

Praha centrum

Láká Vás samostatná pozice, kde se nikdy nebudete nudit? Máte rádi ve všem přehled, umíte vymyslet přehlednou tabulku, jste organizačně schopní? Pro českou úklidovou společnost Clinea (www.clinea-uklid-hospodyne.cz/) hledáme kandidáty na pozici Personální asitent/-ka.

Markeťák/Markeťačka

Markeťák/Markeťačka

Praha Zličín

Hledáme šikovného kandidáta/ku se spoustou nevšedních nápadů pro marketing a spoluvytváření obsahové strategie obchodní společnosti věnující se prodeji nábytku a bytových doplňků po celé České republice a v zahraničí.

Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj

Skladník

Skladník

pro brněnský a pražský sklad s nábytkem

Nebojíš se manuální práce, ale zároveň nechceš celý den stát na místě a na směny pracovat za pásem? Tak pro tebe máme práci!

Pro jeden s našich obchodních domů s nábytkem hledáme šikovného skladníka, který se nebojí práce a rád by se zapojil do našeho menšího sympatického kolektivu.

Prodejce do obchodního domu plného domácího pohodlí

Prodejce do obchodního domu plného domácího pohodlí

hledáme pro Brno a Prahu

Pracovní příležitost pro každého!

Na pozici Prodavač/-ka nábytku v jednom z obchodních domů v Brně či Praze hledáme šikovného parťáka/parťačku, který/á se nebojí práce a rád/a by se zapojil/a do našeho menšího sympatického týmu.

Jihomoravský kraj

Senior účetní

Senior účetní

Brno

Do kolektivu účetních účetní a daňové kanceláře společnosti ADMIO, která má 12ti letou tradici a sídlo v centru Brna hledáme člověka, který rozumí jak účetnictví ale i lidem a nebojí se být pro tým mentorem a oporou. Jestli máš také výborné organizační schopnosti, je tato práce stvořená přímo pro tebe.

 

Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj

Obchodně-technický manažer

Obchodně-technický manažer

České Budějovice - Plzeň - Karlovy Vary

Pro úspěšnou českou obchodně-výrobní společnost, která je významným výrobcem a dodavatelem komponentů v oblasti elektroinstalací a telekomunikací, hledáme obchodně-technického manažera pro oblast Jižních a Západních Čech. 

Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj

Obchodník JUNIOR

Obchodník JUNIOR

Hledáme tu správnou čtyřku pro oblasti: Jižní Čechy, Kolínsko, Zlínský kraj a Jižní Moravu

Koho hledáme?

Komunikativního člověka s aktivním přístupem k práci i k životu, který bude mít na starosti stávající firemní zákazníky i vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Obsazujeme tyto oblasti: Jižní Čechy, Kolínsko, Zlínský kraj a Jižní Moravu