Aktuální výzvy

Hlavní město Praha

Asistent/ka administrativy v eventové agentuře

Asistent/ka administrativy v eventové agentuře

Praha

Pro našeho klienta, který dělá zajímavé eventy, konference a párty, hledáme Asistenta/ku pro administrativní záležitosti spjaté s pořádáním těchto akcí. Jsi akční, a nedělá ti problém komunikace a zařizování, ale jsi také kámoš/ka s administrativou? Pojď si přečíst, co bys tu mohl/a prožít:

Asistent/ka účetní - BRIGÁDA

Asistent/ka účetní - BRIGÁDA

Praha 1

Pro dynamicky se rozvíjející společnost ADMIO, která se zabývá outsourcingem účetních a daňových služeb, hledáme asistenta/asistentku účetní.

Obchodní zástupce/zástupkyně ve stavebnictví

Obchodní zástupce/zástupkyně ve stavebnictví

Praha

Pro stabilní firmu působící v oblasti stavebnictví hledáme šikovné obchoďáky pro region Prahy, Středočeského, Plzeňského, Karlovarského a Ústeckého kraje. Chcete být v oboru stále se rozvíjejícího stavebnictví a pracovat v terénu a v kontaktu s lidmi?

Senior účetní

Senior účetní

Praha

Do kolektivu účetních ve firmě zabývající se outsourcingem účetnictví, která je v Praze dobře zavedená a připravuje se na nové projekty u zajímavých klientů, hledáme lidi, kteří mají rádi, když realitu lze srozumitelně a přesně vyjádřit čísly v účetních reportech.  

Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Stavbyvedoucí TZB

Stavbyvedoucí TZB

Blansko nebo celá ČR

Pro moderní firmu s dlouholetou tradicí, zabývající se dodávkou kompletních služeb v oblasti montáže a instalací technologií TZB, hledáme člověka na pozici Stavbyvedoucího, který by měl na povel zajímavé zakázky po celé ČR, na kterých by pracoval se svým týmem.

Pokud hledáte práci v terénu, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Jihomoravský kraj

Asistent/ka s angličtinou

Asistent/ka s angličtinou

Moravany

Pro našeho stálého klienta, úspěšného dodavatele průmyslové techniky, hledáme asistentku/asistenta.

Pokud hledáte práci, kde budete mít na starosti svou vlastní agendu a chcete denně komunikovat v angličtině, určitě Vás osloví tato pozice. Musíme dodat, že v této společnosti to dýchá přívětivou atmosférou a týmovým duchem.

Kotrolor/ka kvality, jakosti, metrolog ve strojírenství

Kotrolor/ka kvality, jakosti, metrolog ve strojírenství

Brno

Pro společnost z Chrlic, která je špičkou v žárovém stříkání a žije strojírenstvím, hledáme profesionála řízení kvality a jakosti/metrologa. Představte si sebe v pozici, kde sami iniciativně vstupujete do procesů firmy, komunikujete své závěry a doporučení na všechny strany. Budete obklopeni strojařinou ve výrobě, administrativou strávíte asi jen 20% času a velmi uvítáme, pokud je Vaše mysl výrazně technická. Pojďte si přečíst, co Vám v této firmě můžeme nabídnout:

Obchodní podpora HR týmu

Obchodní podpora HR týmu

Brno

Jsme personální agentura, zabývající se nejen náborem českých zaměstnanců, ale i zaměstnanců ze zahraniční. Hledáme do týmu člověka, který bude komunikovat s našimi novými i stávajícími zákazníky a nabízet jim naše recruiterské služby.  

Máš obchodního ducha, nebo zkušenosti s obchodem a chceš zkusit pracovat JINAK?

Vyhovuje ti pevná pracovní doba, kterou jednoduše skloubíš s koníčky a volným časem?

Čekáme jen na tebe!

Rozpočtářk /ka v pozemním stavitelství

Rozpočtářk /ka v pozemním stavitelství

Naše partnerská společnost se zabývá revitalizaci bytových domů. Dělají to srdcem, s důrazem na kvalitu, sledují nejnovější trendy a jsou mezi nejlepšími. Velmi dbají na to, aby měli ve svém týmu dobrou rodinnou atmosféru. A právě sem nyní hledají posilu na pozici rozpočtář/ka.

Správce sociálních sítí/markeťák - markeťačka v HR

Správce sociálních sítí/markeťák - markeťačka v HR

Vyznáš se v sociálních sítích a chtěl bys rozjet úplně nový projekt pro naši firmu? Chceš být v kontaktu s lidmi z celého světa a prostřednictvím sociálních sítí sdílet jejich životy?

Společnost Grapecare se zabývá obsazováním nedostatkových pozic v České republice pracovníky ze zahraničí a pomáhá jim tak splnit si jejich sen a vybudovat si kariéru.

Šéfmontér parkovacích systémů

Šéfmontér parkovacích systémů

Hledáme ŠÉFMONTÉRA pro montážní tým pro celou ČR. Společnost se zabývá montováním moderních multiparkingových systémů do staveb. Můžete se stát odborníkem pro montování jedinečného produktu, který má velkou budoucnost - kdo neřeší problémy s parkováním, že?:)

Topenář

Topenář

Hledáme topenáře pro blanenskou společnost zabývající se výstavbou v oblasti TZB.

Náplň práce jsou montáže v terénu obvykle po dobu několika týdnů po celé ČR. Jedná se o montáže topných systémů (plynových kotelen, kotlů na biomasu, tepelných čerpadel, rozvod vody a topení.

Site manager pro zahraniční projekty

Site manager pro zahraniční projekty

Blansko

Pro významnou společnost s dlouholetou tradicí v oblasti hydroenergetických zařízení, hledáme posilu do týmu, která má zkušenosti s realizací investičních celků. Chcete se podílet na významných projektech v tuzemsku i zahraničí a umíte si poradit s organizací a řízením zakázky?

V tom případě hledáme právě Vás!

Stavbyvedoucí v Brně a okolí

Stavbyvedoucí v Brně a okolí

Hledáme stavbyvedoucího - a to do úspěšné, rostoucí stavební firmy rodinného typu. Tato firma působí velmi férově a atraktivně pro profesionály ze stavebnictví, kteří chtějí pracovat na zajímavých projektech různého rozsahu. Od rodinného domku, po celý developerský projekt. Ráda Vás provedou touto nabídkou.

HR administrátor/ka s ukrajinštinou

HR administrátor/ka s ukrajinštinou

Společnost Grapecare zajišťuje nábory zaměstnanců ze zahraničí. Vyhledává zkušené odborníky a kvalifikované pozice z celého světa. Nyní hledáme člověka s komunikativní ukrajinštinou (samozřejmostí je i čeština pro každodenní komunikaci) na pozici HR administrátora pro pracovní pozice z rusky hovořících zemí.

Pracuj s námi v týmu pro rusky mluvící země a staň se odborníkem v mezinárodním recruitingu!

Team Leader do centra telefonické podpory

Team Leader do centra telefonické podpory

Brno

Do centra telefonické podpory pro obchodní zástupce, kteří zastupují firmy působící v oblasti strojírenství a chemického čištění, hledáme posilu do týmu, a to na pozici Team Leadera. Budete pracovat v menším kolektivu s příjemnou atmosférou přímo v centru Brna.

Chtěli byste mít zajímavou a různorodou práci? Chtěli byste být podporou svého týmu a dovést ho k vysněným výsledkům? Rozvíjet ho a motivovat? Tak udělejte první krok ke své nové práci a čtěte dál.

Přípravář/ka

Přípravář/ka

Brno - Blansko

Pro moderní firmu s dlouholetou tradicí, zabývající se dodávkou kompletních služeb v oblasti montáže a instalací technologií TZB, hledáme člověka na pozici Přípravář/ka.

Stavební dokumentace pro Vás není španělská dědina a orientujete se taky v rozpočtech? Pak hledáme právě Vás!!!

Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Ostatní

Projektant TZB

Projektant TZB

Pro našeho významného klienta, který se zabývá dodávkou a montáží technologií pro energeticky efektivní výrobu a distribuci tepelné a elektrické energie, hledáme zaměstnance na pozici Projektant TZB, který by měl na povel zajímavé zakázky po celé ČR, na kterých by pracoval se svým týmem.

Pokud máte praxi z dané oblasti, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Moravskoslezský kraj

Elektroprojektant

Elektroprojektant

Opava

Pro významného klienta z oblasti strojírenství, který se zabývá výrobou zařízení pro automatizaci výroby, aktuálně hledáme Elektroprojektanta.

Máš již dřívější praxi v oboru, nebo jsi absolvent a chceš své znalosti využít v praxi? Tak neváhej a pojď s námi pracovat na zajímavých projektech! Neděláme sériovku, takže s námi se výrazně posuneš ve svých znalostech.

Středočeský kraj

Specialista/ka měření v oblasit elektro

Specialista/ka měření v oblasit elektro

Mladá Boleslav

Líbilo by se Vám pracovat v moderní laboratoři jako měřící technik? Máte rádi vůni aut a sníte o tom, aby Vaše práce byla s tímto oborem spjata? Čtěte dál, protože Vám nabízíme pozici v prestižní společnosti v oboru měření.