Aktuální pracovní nabídky

Hlavní město Praha, Jihočeský kraj

Obchodník/ice s průmyslovou chemií

Obchodník/ice s průmyslovou chemií

Pro společnost Bio-circle hledáme zapálené obchodníky. Prodáváme „zelenou" průmyslovou chemii, která je šetrná ke zdraví a životnímu prostředí. Aktuálně hledáme posilu pro region Jižní Čechy.

Máte-li obchodního ducha a láká Vás příležitost ve firmě rodinného typu, kde je kam růst, je tato pozice přímo pro Vás.

Jihomoravský kraj

Administrativní pracovník/ice

Administrativní pracovník/ice

Pro společnost pohybující se na poli strojírenství hledáme kandidáta/ku na administrativní a telefonickou podporu našeho obchodního oddělení.

Jihomoravský kraj, Ostatní

Servisní technik pro CNC a roboty

Servisní technik pro CNC a roboty

Pro brněnskou firmu, úspěšného dodavatele technologických celků, hledáme servisního technika, který se vyzná v CNC soustruzích, obráběcích centrech, PLC programování apod. Pokud hledáte práci, ve které budete trávit většinu času u klientů, servisovat, zapojovat a zprovozňovat obráběcí centra, je tato nabídka právě pro Vás.

Jihočeský kraj, Karlovarský kraj

Asistent/ka prodejního týmu - práce na home office

Asistent/ka prodejního týmu - práce na home office

Pro našeho dlouhodobého klienta z oblasti strojírenství hledáme šikovnou asistentku nebo asistenta. Firma se neustále rozvíjí a rozšiřuje své obchodní příležitosti a proto potřebuje někoho, kdo bude plánovat a organizovat diář obchodníků a zároveň i sám se v budoucnu vidí na pozici obchodníka.

Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj

Asistent/ka koordinátora s angličtinou

Asistent/ka koordinátora s angličtinou

Personální agentura GRAPECARE (www.grapecare.cz) hledá asistenta/tku koordinátorky. Zajišťujeme zahraniční pracovníky pro firmy v ČR a nyní potřebujeme do našeho týmu spolehlivou a hodně komunikativní osobu s dobrou angličtinou, která bude doprovázet naše pracovníky po úřadech, lékařích atp. a občas vypomůže v kanceláři s administrativou.