Aktuální výzvy

Odborný prodejce plánovaných kuchyní

Odborný prodejce plánovaných kuchyní

České Budějovice

Přitahuje tě práce s lidmi a umíš s nimi komunikovat? Umíš si také poradit se zákazníkem a skvěle popsat produkt, nebo poskytnout dobrou radu? Pak máme pro tebe práci!

Na pozici Prodejce plánovaných kuchyní v jednom z našich obchodních domů hledáme šikovného parťáka, který se nebojí práce a rád by se zapojil do našeho menšího sympatického týmu.

 

HR Konzultant pro HIREX

HR Konzultant pro HIREX

Brno - město

Jsme menší prosperující tým, který v tuto chvíli hledá nového kolegu na pozici HR Konzultanta. Máme zájem se dále rozvíjet v obchodních vztazích s našimi klienty, chceme navazovat nové spolupráce, dále chceme také rozvíjet tebe a posunovat tě vpřed.

Hlavní město Praha

Personální asistent/ka

Personální asistent/ka

Praha centrum

Láká Vás samostatná pozice, kde se nikdy nebudete nudit? Máte rádi ve všem přehled, umíte vymyslet přehlednou tabulku, jste organizačně schopní? Pro českou úklidovou společnost Clinea (www.clinea-uklid-hospodyne.cz/) hledáme kandidáty na pozici Personální asitent/-ka.

Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj

Mzdový/á účetní na HPP nebo zkrácený úvazek

Mzdový/á účetní na HPP nebo zkrácený úvazek

Pro dynamicky rozvíjející se společnost ADMIO, která se zabývá outsourcingem moderních účetních a daňových služeb, hledáme nové kolegy/kolegyně.

Máte-li praxi na pozici mzdového/mzdové účetní a chuť na sobě i nadále pracovat, vzdělávat se a zároveň se nebojíte pomoci a poskytnout radu mladším kolegům, bude nám potěšením se s Vámi potkat.

Skladník

Skladník

pro brněnský a pražský sklad s nábytkem

Nebojíš se manuální práce, ale zároveň nechceš celý den stát na místě a na směny pracovat za pásem? Tak pro tebe máme práci!

Pro jeden s našich obchodních domů s nábytkem hledáme šikovného skladníka, který se nebojí práce a rád by se zapojil do našeho menšího sympatického kolektivu.

Prodejce do obchodního domu plného domácího pohodlí

Prodejce do obchodního domu plného domácího pohodlí

hledáme pro Brno a Prahu

Pracovní příležitost pro každého!

Na pozici Prodavač/-ka nábytku v jednom z obchodních domů v Brně či Praze hledáme šikovného parťáka/parťačku, který/á se nebojí práce a rád/a by se zapojil/a do našeho menšího sympatického týmu.

Jihomoravský kraj

Obchodní referent pro firemní klientelu

Obchodní referent pro firemní klientelu

Ianovice na Hané

Zajímá Vás oblast kosmetiky a stylových bytových doplňků? Nabízíme možnost stát se posilou skvělého týmu menší rodinné firmy. Na pozici Obchodního referenta do kanceláře v Ivanovicích na Hané rádi přivítáme šikovného absolventa, či člověka z praxe.

Zámečník/údržbář

Zámečník/údržbář

Brno - Chrlice

Naším klientem je společnost zabývající se žárovými nástřiky a poskytující jedinečné a exkluzivní služby ve svém oboru, nabízí komplexní řešení dodávek, zabývá se i vlastním výzkumem a vývojem. A právě sem obsazujeme pozici ZÁMEČNÍKA /UDRŽBÁŘE.

Přípravář výroby

Přípravář výroby

Brno - Chrlice

Naším klientem je společnost zabývající se žárovými nástřiky a poskytující jedinečné a exkluzivní služby ve svém oboru, nabízí komplexní řešení dodávek, zabývá se i vlastním výzkumem a vývojem. A právě sem obsazujeme pozici PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY.

Team Leader centra sdílených služeb

Team Leader centra sdílených služeb

Pro společnost ADMIO, s.r.o. s 12tiletou tradicí a její centrum sdílených služeb zabývající se převážně účetnictvím a administrativou hledáme Team Leadera pro řízení účetních týmů a zajištění hladkého chodu kanceláře.

Montér nábytku na prodejně

Montér nábytku na prodejně

Pro brněnskou pobočku obchodního domu s nábytkem

Máte šikovné ruce a práce Vám není cizí? Pak hledáme právě Vás!

Pro německou společnost se sítí obchodních domů s nábytkem a více jak 20-ti letou tradicí na českém trhu hledáme manuálně zručného kolegu na montáž nábytku a údržbu obchodního domu, který by se rád stal členem menšího sympatického týmu.

 

Senior účetní

Senior účetní

Brno

Do kolektivu účetních účetní a daňové kanceláře společnosti ADMIO, která má 12ti letou tradici a sídlo v centru Brna hledáme člověka, který rozumí jak účetnictví ale i lidem a nebojí se být pro tým mentorem a oporou. Jestli máš také výborné organizační schopnosti, je tato práce stvořená přímo pro tebe.

 

Středočeský kraj

Terénní prodejce čistící techniky prémiové značky

Terénní prodejce čistící techniky prémiové značky

Přitahuje Vás práce s lidmi a umíte s nimi komunikovat? Umíte si uspořádat čas a nevadí Vám trávit čas na cestách?

Na pozici Terénního prodejce pro čistící techniku hledáme šikovného parťáka/parťačku, který si dokáže poradit se zákazníkem a skvěle odprezentovat produkt. Nabízíme Vám skvělou příležitost pracovat pro jedničku ve svém oboru!

 

Prodejce v kamenné pobočce s prémiovou čistící technikou

Prodejce v kamenné pobočce s prémiovou čistící technikou

Mladá Boleslav

Přitahuje Vás práce s lidmi a umíte s nimi komunikovat? Umíte si také poradit se zákazníkem a skvěle popsat produkt, nebo poskytnout dobrou radu? Pak máme pro Vás skvělou příležitost!

Na pozici Prodejce v prodejním centru v Mladé Boleslavi hledáme šikovného parťáka/parťačku, kteří jsou připraveni poskytnout ty nejlepší služby a naše prémiové výrobky z oblasti čistící techniky našim zákazníkům.

Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj

Obchodník JUNIOR

Obchodník JUNIOR

Hledáme tu správnou čtyřku pro oblasti: Jižní Čechy, Kolínsko, Zlínský kraj a Jižní Moravu

Koho hledáme?

Komunikativního člověka s aktivním přístupem k práci i k životu, který bude mít na starosti stávající firemní zákazníky i vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Obsazujeme tyto oblasti: Jižní Čechy, Kolínsko, Zlínský kraj a Jižní Moravu