Aktuální výzvy

Optometrista/Optometristka

Optometrista/Optometristka

celá ČR

Pro našeho významného klienta, který patří k největším provozovatelům prodejen v oblasti oční optiky a péče o zrak, hledám nového člena týmu na pozici Optometrista/Optometristka.

Chcete pracovat s nejmodernější technologií a nabízet svým klientům tu nejvyšší kvalitu? Máte prozákaznický přístup, jste špičkovým odborníkem v oboru a hledáte plnohodnotné zaměstnání?  Jste čerstvým absolventem a chcete získat praxi? 

Tak pojďme společně do toho!

Odborný prodejce plánovaných kuchyní

Odborný prodejce plánovaných kuchyní

České Budějovice

Přitahuje tě práce s lidmi a umíš s nimi komunikovat? Umíš si také poradit se zákazníkem a skvěle popsat produkt, nebo poskytnout dobrou radu? Pak máme pro tebe práci!

Na pozici Prodejce plánovaných kuchyní v jednom z našich obchodních domů hledáme šikovného parťáka, který se nebojí práce a rád by se zapojil do našeho menšího sympatického týmu.

 

Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj

Mzdový/á účetní na HPP nebo zkrácený úvazek

Mzdový/á účetní na HPP nebo zkrácený úvazek

Pro dynamicky rozvíjející se společnost ADMIO, která se zabývá outsourcingem moderních účetních a daňových služeb, hledáme nové kolegy/kolegyně.

Máte-li praxi na pozici mzdového/mzdové účetní a chuť na sobě i nadále pracovat, vzdělávat se a zároveň se nebojíte pomoci a poskytnout radu mladším kolegům, bude nám potěšením se s Vámi potkat.

Skladník

Skladník

pro brněnský a pražský sklad s nábytkem

Nebojíš se manuální práce, ale zároveň nechceš celý den stát na místě a na směny pracovat za pásem? Tak pro tebe máme práci!

Pro jeden s našich obchodních domů s nábytkem hledáme šikovného skladníka, který se nebojí práce a rád by se zapojil do našeho menšího sympatického kolektivu.

Prodejce do obchodního domu plného domácího pohodlí

Prodejce do obchodního domu plného domácího pohodlí

hledáme pro Brno

Pracovní příležitost pro každého!

Na pozici Prodavač/-ka nábytku v jednom z obchodních domů v Brně  hledáme šikovného parťáka/parťačku, který/á se nebojí práce a rád/a by se zapojil/a do našeho menšího sympatického týmu.

Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Stavbyvedoucí TZB

Stavbyvedoucí TZB

Blansko nebo celá ČR

Pro moderní firmu s dlouholetou tradicí, zabývající se dodávkou kompletních služeb v oblasti montáže a instalací technologií TZB, hledáme člověka na pozici Stavbyvedoucího, který by měl na povel zajímavé zakázky po celé ČR, na kterých by pracoval se svým týmem.

Pokud hledáte práci v terénu, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Ostatní

Projektant TZB

Projektant TZB

Pro našeho významného klienta, který se zabývá dodávkou a montáží technologií pro energeticky efektivní výrobu a distribuci tepelné a elektrické energie, hledáme zaměstnance na pozici Projektant TZB, který by měl na povel zajímavé zakázky po celé ČR, na kterých by pracoval se svým týmem.

Pokud máte praxi z dané oblasti, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Jihomoravský kraj

Skladník – jednosměnný provoz

Skladník – jednosměnný provoz

Brno - Líšeň

Chceš pracovat na jednu směnu a odpoledne se věnovat zábavě či rodině?

Pro našeho klienta, společnost, která se věnuje vývoji a distribuci inovativních chemických a biotechnologických výrobků, hledáme skladníka.

Společnost sídlí v Brně v Líšni a distribuuje inovativní produkty v oblasti čistících prostředků do průmyslových provozů. 

Hospodářka/uklízečka

Hospodářka/uklízečka

Brno - Líšeň

Pro našeho klienta, společnost, která se věnuje vývoji a distribuci inovativních chemických a biotechnologických výrobků, hledáme schopnou hospodářku do skladu.

Společnost sídlí v Brně v Líšni a distribuuje inovativní produkty v oblasti čistících prostředků do průmyslových provozů.

Skladník/ice pro e-shop s kosmetikou

Skladník/ice pro e-shop s kosmetikou

Ivanovice na Hané

Pro našeho klienta, který se zabývá prodejem kosmetiky a stylových bytových doplňků hledáme Skladníka/ici pro e-shop s kosmetikou. Pracujte v příjemném, voňavém prostředí s hezkým sortimentem s námi!

Mechanik VZV

Mechanik VZV

Brno

Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou látek, hledáme Mechanika motorových vozíků. Pokud máte zkušenosti z obdobné pozice, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

IT Recruiter Junior

IT Recruiter Junior

Brno

Do dynamického týmu, který se zabývá náborem zaměstnanců ze zahraničí, hledáme šikovného člověka na pozici IT recruitera.

Zajímáš se o IT technologie? Znáš spojitosti mezi jednotlivými IT technologiemi a dokážeš porozumět řeči vývojářů, ale zároveň se chceš přiučit recruitingu a komunikaci s lidmi ze zahraničí? Pak jsi náš člověk

Recruiter pro zahraniční zaměstnance

Recruiter pro zahraniční zaměstnance

Brno

Do dynamického týmu, který se zabývá náborem zaměstnanců ze zahraniční, hledáme kolegu/kolegyni pro oblast vybírání zaměstnanců ze zahraničí. Pracujte s námi na projektech z celého světa z oblasti care businessu. Vybíráme hotelový personál, masérky, chůvy a hospodyně z Filipín, Hongkongu, Singapuru a dalších zemí.

Applications Manager

Applications Manager

Brno

Vyznáte se v účetnictví a oblast IT Vám je taky dobře známá? Máte zkušenosti s informačními systémy? Chcete se podílet na digitalizaci celého interního systému společnosti? Pak čtěte dál!

Pro outsourcingovou účetní společnost s dlouholetou tradicí a se sídlem v centu Brna hledáme Applications Managera.

Vedoucí mechanické údržby

Vedoucí mechanické údržby

Brno

Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou látek, hledáme Vedoucího mechanické údržby.

Máte zkušenost s vedením lidí a k tomu jste přirozenou autoritou? Domluvíte se anglicky a máte zkušenosti na obdobné pozici?

Nabízíme Vám možnost spolupracovat s jednou z nejúspěšnějších firem v oblasti textilního průmyslu! 

Rozpočtář/ka

Rozpočtář/ka

Brno

Pro stavební společnost, která se zabývá revitalizací budov, zateplováním a dalšími stavebními pracemi, hledáme kandidáta/ku na pozici Rozpočtář/ka.

Pokud po přečtení tohoto inzerátu zjistíš, že jsi ten/ta koho hledáme, tak se přihlašte do výběrka!

 

Markeťák/Markeťačka

Markeťák/Markeťačka

Ivanovice na Hané

Hledáme šikovného kandidáta na pozici Markeťáka/Markeťačky, se spoustou nevšedních nápadů pro marketing a prezentaci obchodní společnosti věnující se prodeji kosmetiky a stylových bytových doplňků.

Spravuješ firemní profil, kterým se můžeš pochlubit?

Jsi člověk s hlavou plnou nápadů a tahem na branku?

Standardní postupy tě nudí a rád/a hledáš nové způsoby, jak zaujmout? Pak čti dál!

Přípravář/ka

Přípravář/ka

Brno - Blansko

Pro moderní firmu s dlouholetou tradicí, zabývající se dodávkou kompletních služeb v oblasti montáže a instalací technologií TZB, hledáme člověka na pozici Přípravář/ka.

Stavební dokumentace pro Vás není španělská dědina a orientujete se taky v rozpočtech? Pak hledáme právě Vás!!!

Údržbář středotlaké kotelny

Údržbář středotlaké kotelny

Brno

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou látek, hledáme pracovníka na pozici Údržbáře středotlaké kotelny. Pokud máte zkušenosti na obdobné pozici, anebo se chcete naučit novým věcem, neváhejte a pošlete nám Váš životopis!

Montér nábytku na prodejně

Montér nábytku na prodejně

Pro brněnskou pobočku obchodního domu s nábytkem

Máte šikovné ruce a práce Vám není cizí? Pak hledáme právě Vás!

Pro německou společnost se sítí obchodních domů s nábytkem a více jak 20-ti letou tradicí na českém trhu hledáme manuálně zručného kolegu na montáž nábytku a údržbu obchodního domu, který by se rád stal členem menšího sympatického týmu.

 

Pardubický kraj

Specialista insolvenčního řízení

Specialista insolvenčního řízení

Pardubice

Hledáme pracovitého a spolehlivého člověka na pracovní pozici Specialisty insolvenčního řízení, který nám v kanclu a při naší práci pomůže tahat za jeden provaz.

Nabízíme Ti příležitost získat zaměstnání se zajímavou pracovní náplní, stabilním zázemím a sympatickou firemní kulturou.

Tak neváhej a čti dál!