Aktuální pracovní nabídky

Hlavní město Praha

Senior účetní

Senior účetní

Praha

Do kolektivu účetních ve firmě zabývající se outsourcingem účetnictví, která je v Praze dobře zavedená a připravuje se na nové projekty u zajímavých klientů, hledáme lidi, kteří mají rádi, když realitu lze srozumitelně a přesně vyjádřit čísly v účetních reportech.  

Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Stavbyvedoucí TZB

Stavbyvedoucí TZB

Blansko nebo celá ČR

Pro moderní firmu s dlouholetou tradicí, zabývající se dodávkou kompletních služeb v oblasti montáže a instalací technologií TZB, hledáme člověka na pozici Stavbyvedoucího, který by měl na povel zajímavé zakázky po celé ČR, na kterých by pracoval se svým týmem.

Pokud hledáte práci v terénu, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Jihomoravský kraj

Asistent/ka konstrukce strojů

Brno -brigáda

Pro českého dodavatele úkosovacích strojů, pro společnost Bevel s.r.o., hledáme technickou posilu! Dodáváme úkosovačky do celého světa a teď hledáme podporu DO VÝVOJE. Pozice je vhodná pro studenty, případně pro absolventy, kteří chtějí nabrat zkušenosti.


Máš strojírenské zaměření a orientuješ se ve výkresové dokumentaci?

Sourcer

Sourcer

Brno - brigáda

Zajímá tě, jak to funguje v oblasti personalistiky a HR? Staň se členem týmu stabilní firmy zabývající se náborem zaměstnanců.

 

Asistent/ka v administrativě

Asistent/ka v administrativě

Brno

Pro našeho dlouhodobého klienta hledáme šikovnou asistentku nebo asistenta. Firma se neustále rozvíjí a pracuje na několika projektech zároveň, a proto potřebuje někoho, kdo zajistí pořádek v dokumentech, bude hlídat termíny a udržovat administrativu projektů.

Komunikace v angličtině je pro tebe hračka? V organizační činnosti jsi jako ryba ve vodě a máš rád(a), když je tvá práce pestrá? Pak jsi náš člověk!

Asistent/ka s AJ nebo NJ s praxí

Asistent/ka s AJ nebo NJ s praxí

Moravany

Pro našeho stálého klienta, úspěšného dodavatele průmyslové techniky, hledáme asistentku/asistenta.

Nabízíme Vám pozici, kde budete mít na starosti svou vlastní agendu a k tomu využijete angličtinu nebo němčinu na denní bázi. K tomu přidáme také zázemí společnosti, kde to dýchá přívětivou atmosférou a týmovým duchem.

Servisní technik

Servisní technik

Brno

Pro klienta, dodavatele technologií pro průmyslové čištění a kovoobrábění, hledáme technika pro servis a údržbu strojů a zařízení. Na pozici Servisního technika hledáme technicky zdatného člověka, buďto s praxí nebo absolventa průmyslovky, odborné školy či učiliště v některém ze strojírenských nebo elektrotechnických oborů. 

Telefonní podpora týmu obchoďáku

Telefonní podpora týmu obchoďáku

Brno

Pro firmu Bevel, zabývající se prodejem úkosovacích strojů hledáme kandidáta/ku na telefonickou podporu našich šikovných obchoďáků.

Jste komunikativní typ a máte schopnost přesně se vyjádřit jak po telefonu, tak písemně? Zvládáte pracovat v MS Office a efektivně vyhledávat informace na internetu? Pak se podívejte, jak se u nás pracuje!!!

Obchodní podpora HR týmu - BRIGÁDA

Obchodní podpora HR týmu - BRIGÁDA

Brno

Pro koho? Pro neustále se rozvíjející společnost Hirex s dlouholetou tradicí působící v oblasti personálních služeb.

Koho hledáme? Upovídané kandidáty s výbornými organizačními schopnostmi, někoho, kdo má schopnost se srozumitelně vyjádřit. Někoho, kdo se také kamarádí s počítačem a umí dohledávat důležité informace na internetu a zvládá MS office na pokročilé úrovni

Proč? Jelikož rozbíháme nové projekty, chybí nám kolega/kolegyně, který/á nám zabezpečí prvotní komunikaci s potenciálním klientem a případně domluví schůzku.

Rozpočtářk/ka v pozemním stavitelství

Rozpočtářk/ka v pozemním stavitelství

Naše partnerská společnost se zabývá revitalizaci bytových domů. Dělají to srdcem, s důrazem na kvalitu, sledují nejnovější trendy a jsou mezi nejlepšími. Velmi dbají na to, aby měli ve svém týmu dobrou rodinnou atmosféru. A právě sem nyní hledají posilu na pozici rozpočtář/ka.

Šéfmontér parkovacích systémů

Šéfmontér parkovacích systémů

Hledáme ŠÉFMONTÉRA pro montážní tým pro celou ČR. Společnost se zabývá montováním moderních multiparkingových systémů do staveb. Můžete se stát odborníkem pro montování jedinečného produktu, který má velkou budoucnost - kdo neřeší problémy s parkováním, že?:)

Topenář

Topenář

Hledáme topenáře pro blanenskou společnost zabývající se výstavbou v oblasti TZB.

Náplň práce jsou montáže v terénu obvykle po dobu několika týdnů po celé ČR. Jedná se o montáže topných systémů (plynových kotelen, kotlů na biomasu, tepelných čerpadel, rozvod vody a topení.

Stavbyvedoucí v Brně a okolí

Stavbyvedoucí v Brně a okolí

Hledáme stavbyvedoucího - a to do úspěšné, rostoucí stavební firmy rodinného typu. Tato firma působí velmi férově a atraktivně pro profesionály ze stavebnictví, kteří chtějí pracovat na zajímavých projektech různého rozsahu. Od rodinného domku, po celý developerský projekt. Ráda Vás provedou touto nabídkou.

Přípravář/ka

Přípravář/ka

Brno - Blansko

Pro moderní firmu s dlouholetou tradicí, zabývající se dodávkou kompletních služeb v oblasti montáže a instalací technologií TZB, hledáme člověka na pozici Přípravář/ka.

Stavební dokumentace pro Vás není španělská dědina a orientujete se taky v rozpočtech? Pak hledáme právě Vás!!!

Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina

Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Plzeň-Praha-Jihlava

Pro významného klienta, specializujícího se na obchod s kancelářskou technikou přesahující do sektoru polygrafie, hledáme zkušeného Obchodního zástupce. Máme pro vás plně zaběhnutý region Plzeň – Praha – Jihlava.

Preferujeme samostatné kandidáty s praxí v terénu. Neváhej se podívat dál, co tě čeká!

Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Ostatní

Projektant TZB

Projektant TZB

Pro našeho významného klienta, který se zabývá dodávkou a montáží technologií pro energeticky efektivní výrobu a distribuci tepelné a elektrické energie, hledáme zaměstnance na pozici Projektant TZB, který by měl na povel zajímavé zakázky po celé ČR, na kterých by pracoval se svým týmem.

Pokud máte praxi z dané oblasti, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Středočeský kraj

Měřící technik elektro

Měřící technik elektro

Mladá Boleslav

Líbilo by se Vám pracovat v moderní laboratoři jako měřící technik? Máte rádi vůni aut a sníte o tom, aby Vaše práce byla s tímto oborem spjata? Čtěte dál, protože Vám nabízíme pozici v prestižní společnosti v oboru měření.