Kdo jsme

„Každá perla se utváří mnoho let. Neexistují dvě totožné. Každá perla si nese jinou životní stopu. Víme, že každá firma může zažít úspěch jen díky takovým lidským perlám. My je lovíme. A víme, že aby to klaplo, musíme lovit soustředěně, hluboko a s odvahou.“

Jsme butiková personální kancelář, která o vás bude pečovat, ať už přicházíte vyhledávat nové spojence pro Váš byznys nebo přicházíte nabídnout svůj talent. Talenty do firem lovíme již od roku 2010.

Lovkyně perel

Žijeme touto prací. Každý rozhovor, každý nový kontakt v nás zanechává stopu. Kombinujeme, milujeme, když můžeme lidi propojovat. Nasáváme atmosféru našich partnerských firem, prožíváme příběhy našich talentů. Jsme vytrvalé, pečlivé, férové a neděláme kompromisy.

Lenka

Mgr. Lenka Čerstvá, DiS

Miluji ten adrenalin, když čekám, jak dopadne první setkání talenta s předákem firmy. Je to úžasný pocit, když si potvrdím, že má intuice opět zafungovala a „je to tam“.

Má cesta k pozici lovkyně perel byla zcela přímá. Byla to má první práce a tato cesta začala již v roce 2006. Nikdy jsem nebyla „náborářka“ vždycky jsem lovila srdcaře, které bych já sama pustila do své firmy, do svého týmu, do své rodiny. Dostala jsem skvělou příležitost se přímo podílet na nejužším vedení a vytváření firmy, takže vím, kolik úsilí stojí přijetí nové síly do týmu, vím, že každý člověk ve firmě je ten klíčový.

Nina

Bc. Nina Trochtová

Personalistika mě oslovila před pár lety hned po skončení vysoké školy, kdy jsem přemýšlela, kterým směrem se vydám po pracovní dráze. Věděla jsem, že mám ráda vyjednávání s lidmi a nemám problém začít rozhovor s cizími. Myslím, že při této práci hraje notnou dávku také intuice, kterou se snažím v naprosté většině následovat.

Proč se tedy nevěnovat něčemu, co je mně přirozeně vlastní a přitom to považovat za práci?

Ráda bych dopřála tuto přidanou hodnotu ze zaměstnání také ostatním lidem, proto jsem na místě, kde mám tu možnost zprostředkovat a promyslet cesty, pokud uvažují o novém, lepším zaměstnání. Nejvíce mě těší, když se nám to společně podaří dotáhnout do konce.

Jana

Bc. Jana Ondrejičková

Vyštudovala som Ekonomiku a procesný management na VUT v Brne. Hoci odbor, v ktorom som sa nakoniec zamestnala je odlišný, vždy ma lákala oblasť personalistiky.

Po škole, keď som sa sama ocitla v roli uchádzača o zamestnanie, nie vždy mi bolo jasné, podľa čoho prebieha výber zamestnancov na danú pozíciu. Až kým som nenarazila na inzerát HR juniora, ktorá bola jedinečnou príležitosťou získať informácie, o tom ako nábor zamestnancov funguje z opačnej strany :-). Keďže sa k tomu všetkému pripája moja komunikatívnosť a túžba pomáhať, napr. nájsť niekomu zamestnanie (pretože z vlastnej skúsenosti viem, že to nie je jednoduché), bola táto práca jasná voľba.

Pretože dobrá práca robí človeka šťastným a šťastný človek robí šťastný svet. Tak prečo si neskrášliť život.