Aktuální výzvy

Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Stavbyvedoucí TZB

Stavbyvedoucí TZB

Blansko nebo celá ČR

Pro moderní firmu s dlouholetou tradicí, zabývající se dodávkou kompletních služeb v oblasti montáže a instalací technologií TZB, hledáme člověka na pozici Stavbyvedoucího, který by měl na povel zajímavé zakázky po celé ČR, na kterých by pracoval se svým týmem.

Pokud hledáte práci v terénu, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Ostatní

Projektant TZB

Projektant TZB

Pro našeho významného klienta, který se zabývá dodávkou a montáží technologií pro energeticky efektivní výrobu a distribuci tepelné a elektrické energie, hledáme zaměstnance na pozici Projektant TZB, který by měl na povel zajímavé zakázky po celé ČR, na kterých by pracoval se svým týmem.

Pokud máte praxi z dané oblasti, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Středočeský kraj

Seřizovač CNC strojů

Seřizovač CNC strojů

Mnichovo Hradiště

Pro českou výrobní společnost, úspěšně působící na trhu 26 let, hledáme posilu do týmu na pozici Seřizovač CNC. Společnost působí v oboru biomateriálů a zdravotnických prostředků, zejména zubních a kostních implantátů a prostředků pro regeneraci kostní tkáně.

Chcete se naučit něco nového a dělat práci, která je prospěšná druhým?

Operátor kontroly výroby CNC

Operátor kontroly výroby CNC

Mnichovo Hradiště

Pro českou výrobní společnost, úspěšně působící na trhu 26 let, hledáme posilu do týmu na pozici Operátora/ky kontroly výroby CNC. Společnost působí v oboru biomateriálů a zdravotnických prostředků, zejména zubních a kostních implantátů a prostředků pro regeneraci kostní tkáně.

Chcete se naučit něco nového a dělat práci, která je prospěšná druhým?