Aktuální výzvy

Hlavní město Praha, Středočeský kraj

Prodejce v kamenné pobočce s prémiovou čistící technikou

Prodejce v kamenné pobočce s prémiovou čistící technikou

Praha - východ

Přitahuje Vás práce s lidmi a umíte s nimi komunikovat? Umíte si také poradit se zákazníkem a skvěle popsat produkt, nebo poskytnout dobrou radu? Pak máme pro Vás skvělou příležitost!

Na pozici Prodejce v prodejním centru v Modleticích hledáme šikovného parťáka/parťačku, kteří jsou připraveni poskytnout ty nejlepší služby a naše prémiové výrobky z oblasti čistící techniky našim zákazníkům.

Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Stavbyvedoucí TZB

Stavbyvedoucí TZB

Blansko nebo celá ČR

Pro moderní firmu s dlouholetou tradicí, zabývající se dodávkou kompletních služeb v oblasti montáže a instalací technologií TZB, hledáme člověka na pozici Stavbyvedoucího, který by měl na povel zajímavé zakázky po celé ČR, na kterých by pracoval se svým týmem.

Pokud hledáte práci v terénu, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Ostatní

Projektant TZB

Projektant TZB

Pro našeho významného klienta, který se zabývá dodávkou a montáží technologií pro energeticky efektivní výrobu a distribuci tepelné a elektrické energie, hledáme zaměstnance na pozici Projektant TZB, který by měl na povel zajímavé zakázky po celé ČR, na kterých by pracoval se svým týmem.

Pokud máte praxi z dané oblasti, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Středočeský kraj

Obchodní zástupce čistící techniky prémiové značky

Obchodní zástupce čistící techniky prémiové značky

Přitahuje Vás práce s lidmi a umíte s nimi komunikovat? Umíte si uspořádat čas a nevadí Vám trávit čas na cestách?

Na pozici Obchodní zástupce čistící techniky prémiové značky, hledáme šikovného parťáka/parťačku, který si dokáže poradit se zákazníkem a skvěle odprezentovat produkt. Nabízíme Vám skvělou příležitost pracovat pro jedničku ve svém oboru!