Aktuální pracovní nabídky

Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Stavbyvedoucí TZB

Stavbyvedoucí TZB

Blansko nebo celá ČR

Pro moderní firmu s dlouholetou tradicí, zabývající se dodávkou kompletních služeb v oblasti montáže a instalací technologií TZB, hledáme člověka na pozici Stavbyvedoucího, který by měl na povel zajímavé zakázky po celé ČR, na kterých by pracoval se svým týmem.

Pokud hledáte práci v terénu, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina

Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Plzeň-Praha-Jihlava

Pro významného klienta, specializujícího se na obchod s kancelářskou technikou přesahující do sektoru polygrafie, hledáme zkušeného Obchodního zástupce. Máme pro vás plně zaběhnutý region Plzeň – Praha – Jihlava.

Preferujeme samostatné kandidáty s praxí v terénu. Neváhej se podívat dál, co tě čeká!

Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Ostatní

Projektant TZB

Projektant TZB

Pro našeho významného klienta, který se zabývá dodávkou a montáží technologií pro energeticky efektivní výrobu a distribuci tepelné a elektrické energie, hledáme zaměstnance na pozici Projektant TZB, který by měl na povel zajímavé zakázky po celé ČR, na kterých by pracoval se svým týmem.

Pokud máte praxi z dané oblasti, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!