Aktuální pracovní nabídky

Hlavní město Praha, Jihočeský kraj

Obchodník/ice s průmyslovou chemií

Obchodník/ice s průmyslovou chemií

Pro společnost Bio-circle hledáme zapálené obchodníky. Prodáváme „zelenou" průmyslovou chemii, která je šetrná ke zdraví a životnímu prostředí. Aktuálně hledáme posilu pro region Jižní Čechy.

Máte-li obchodního ducha a láká Vás příležitost ve firmě rodinného typu, kde je kam růst, je tato pozice přímo pro Vás.

Account Manager B2B s kancelářskou technikou

Account Manager B2B s kancelářskou technikou

Hledáme obchodníka, kterého uvítají v každé kanceláři s otevřenou náručí. Budete zde totiž prodávat to nejlepší kancelářské vybavení, techniku, IT příslušenství nebo třeba hitovku v podobě ergonomického vybavení. Prodáváme směrem B2B a potřebujeme zajistit region Jižní Čechy - Praha.

Jihomoravský kraj

Rozpočtářk/ka v pozemním stavitelství

Rozpočtářk/ka v pozemním stavitelství

Naše partnerská společnost se zabývá revitalizaci bytových domů. Dělají to srdcem, s důrazem na kvalitu, sledují nejnovější trendy a jsou mezi nejlepšími. Velmi dbají na to, aby měli ve svém týmu dobrou rodinnou atmosféru. A právě sem nyní hledají posilu na pozici rozpočtář/ka.

Ostatní

Servisní technik pro CNC pro Slovensko

Servisní technik pro CNC pro Slovensko

Pro brněnskou firmu, úspěšného dodavatele technologických celků, hledáme servisního technika, který se vyzná v CNC soustruzích, obráběcích centrech atp. Pokud hledáte práci na Slovensku, kde budete trávit většinu času u klientů, servisovat, zapojovat a zprovozňovat obráběcí centra, je tato nabídka právě pro Vás.