Menu
Kontaktujte nás
+420 511 116 865
+420 734 655 030
info@hirex.cz
Kde nás najdete?

S čím Vám pomůžeme

Ničeho se nebojíme, takže nás můžete oslovit s jakoukoli pozicí. Nejvíc zkušeností a kontaktů jsme získali při obsazování ekonomických, administrativních a obchodních pozic. Úspěšní jsme také při vyhledávání technických specialistů – konstruktérů, technologů, vývojových a výrobních inženýrů, produktových a procesních manažerů nebo odborníků na technickou bezpečnost a měřící či laboratorní přístroje.

Nabízíme:

Recruitment

Služba využitelná při obsazování řadových pozic. Skládá se z vytvoření a zadání inzerátu a 1-2 setkání s kandidáty, než Vám představíme ty nejlepší. Kandidáty od nás čekejte do 2 týdnů od zadání pozice.

Executive search

Pokud se bude jednat o manažerské pozice či hledání zkušených specialistů a odborníků, automaticky přejdeme k přímému vyhledávání (executive search). Využijeme všechny své kontakty, sociální sítě a externí i interní databáze uchazečů, abychom Vám našli toho pravého. Samozřejmě s důrazem na diskrétnost! Délku výběrového procesu určuje charakter obsazované pozice. Ty nejlepší Vám musíme „ulovit“.

Předvýběr

Pokud chcete vybírat z co nejširšího počtu kandidátů, ale nemáte čas na rozsáhlou administrativu, spojenou s inzercí a komunikací s uchazeči, nechte na nás předvýběr. Společně se domluvíme na specifikaci pozice, my pak sestavíme inzerát a vyvěsíme ho pod naší hlavičkou na pracovní portály. Došlé reakce roztřídíme a k Vám se dostanou všechny, které odpovídají formálním požadavkům. První životopisy zašleme v průběhu týdne.

Personální outsourcing

Speciální typ služby, kdy náš zkušený konzultant zastává funkci externího HR business partnera. Na základě personálního auditu pomůže nastavit a optimalizovat procesy a fungování personálního oddělení a jeho prostřednictvím i firmy jako celku. Dokážeme vyřešit problém i nastavit personální strategii. Jedná se nejčastěji o dlouhodobou spolupráci na bázi rámcové smlouvy s paušálním odměňováním.

K uchazečům přistupujeme jako k lidem – ne jako k číslům nebo obchodnímu artiklu. Všechny vyrozumíme o průběhu i výsledku výběrových řízení, a pokud máme možnost, nabídneme jim další alternativy.

Na odměně za naše služby se vždy domlouváme individuálně. Zohledňujeme náročnost pozice i reálné náklady.

Kontaktujte nás! Nebo se podívejte jak pracujeme.