Menu
Kontaktujte nás
+420 511 116 865
+420 734 655 030
info@hirex.cz
Kde nás najdete?

Průběh výběrového řízení

Aktuálně obsazované pozice inzerujeme vždy na našem webu a většinou i portálech jobs.cz a prace.cz. Reagujte prostřednictvím odpovědního formuláře. Připojte prosím i stručné, ale osobní představení. Zajímá nás, co umíte a především jaké jsou Vaše profesní cíle i představy.

Nebojte se nás oslovit ani v případě, že mezi našimi volnými místy nenajdete takové, které by Vás zaujalo. S Vaším souhlasem Vás budeme vést v databázi (spravované dle Zákona č. 101/2000 Sb. o nakládání s osobními údaji) a oslovovat s pracovními nabídkami.

Výběrové řízení je u nás několikakolové:

1. kolo

Skládá se z vyplnění jednoduchého vstupního dotazníku, pohovoru s konzultantem a sdělení informací o profilu pracovního místa i společnosti, která pozici obsazuje.

2. kolo

Následuje v případě úspěchu v 1. kole a jeho součástí je většinou testování. Prostřednictvím osobnostních a profesních testů zjistíme, co Vás baví a jak přistupujete k práci. Máme také specializované testy vztahující se ke konkrétní pozici (jazykový test, test odborných znalostí, test PC dovedností, řešení modelových situací, schopnost sebeprezentace, logického myšlení apod.), které nám přiblíží Vaši odbornost.

3. kolo

Pro nejúspěšnější kandidáty na danou pozici, probíhá v klientské firmě za přítomnosti odpovědných manažerů. V průběhu výběrového řízení s Vámi budeme v kontaktu. O jeho výsledku Vás informujeme, ať bude jakýkoli. Samozřejmostí je u nás bezplatné personální a pracovně-právní poradenství.

Podívejte se na volné pozice!