Menu
Kontaktujte nás
+420 511 116 865
+420 734 655 030
info@hirex.cz
Kde nás najdete?

Jak pracujeme

Ze všeho nejdřív musíme vědět, koho naším prostřednictvím potřebujete najít.

Jaký by měl nový člověk být, co bude dělat a s jakými výstupy, kam by měl sebe a Vás posunout, s kým bude spolupracovat?

Seznámíme se

Před zahájením spolupráce za Vámi rádi přijedeme. Na osobní schůzce si ujasníme, co od nás očekáváte a co dokážeme nabídnout. Třeba společně narazíme na něco, o čem Vás zatím nenapadlo přemýšlet. Nebo díky nám získáte jiný úhel pohledu.

Nechte to na nás

Když víme, koho hledat, připravíme inzerát, který podle typu obsazované pozice inzerujeme na pracovních portálech, oborových webech, stránkách univerzit a úřadů nebo prostřednictvím sociálních sítí. V případech, kdy to má smysl (specialisté, manažeři) přebíráme aktivitu a napřímo oslovujeme. „Lovíme“ v konkurenčních vodách i příbuzných oborech, ale vždy s důrazem na diskrétnost a etiku.

S kandidáty si popovídáme, zjistíme jejich předchozí zkušenosti, motivaci, úspěchy i neúspěchy a ověříme deklarované znalosti.

Kandidáty testujeme

Standardní součástí každého výběrového řízení jsou osobnostní a profesní testy, kandidáty jsme schopni otestovat i z hlediska jejich odbornosti. Ověřujeme také reference u předchozích zaměstnavatelů.

Doporučíme ty nejlepší

Výsledkem několikatýdenního výběrového procesu jsou kandidáti, za kterými si stojíme a jsme přesvědčeni, že by mohli a měli pracovat pro Vás. Finální rozhodnutí je samozřejmě vždy na zaměstnavateli. Hlavní roli v něm hrají především ty neměřitelné faktory – osobní sympatie a vzájemná chemie.

Po nástupu

Fakturujeme vždy až po nástupu vybraného kandidáta. Dopředu nic neplatíte, nechceme žádné zálohy. I po zahájení spolupráce zůstáváme v kontaktu a snažíme se sledovat, jak si náš kandidát vede.

Práce s lidmi je často nepředvídatelná a plná neočekávaných a neočekávatelných situací. Jistí si ale můžete být naším garantovaným stoprocentním nasazením.

Kontaktujte nás!