Menu
Kontaktujte nás
+420 511 116 865
+420 734 655 030
info@hirex.cz
Kde nás najdete?

Programátor PLC

Lokalita: Ústecký kraj

Nabízíme perfektní startovací příležitost pro absolventy elektrotechnických oborů i uplatnění pro zkušenější aplikační inženýry a programátory PLC! 

Pokud vás zajímá průmyslová automatizace, baví vás programování, ale nechcete jednotvárnou práci v kanceláři, jste pro nás ti praví! Vhodné kandidáty hledáme pro zákazníky v Ústeckém, Olomouckém a Moravskoslezském kraji!

Pracovat budete pro mezinárodní firmu, která se zabývá návrhy a realizací projektů v oblasti průmyslové automatizace. 

Náplní práce bude: 

Abyste byli na pozici úspěšní, měli byste:

Výhodou vám bude:

Co zaměstnavatel nabízí? Především:

Je oblast průmyslové automatizace tím, kde vidíte svoji budoucnost? Nenechte si naši nabídku ujít a pošlete životopis s krátkým motivačním dopisem. 

Ozveme se vám do týdne od vaší reakce.

Zasláním životopisu dáváte souhlas ke zpracování vašich osobních údajů a jejich uchování v personální databázi společnosti HIREX s.r.o. ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., a ve znění pozdějších předpisů o ochraně osobních údajů, pro účely nabídky volných pracovních pozic na dobu do odvolání Vašeho souhlasu. Současně tímto potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a jejich uchování v personální databázi společnosti HIREX s.r.o. ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., a ve znění pozdějších předpisů o ochraně osobních údajů, pro účely nabídky volných pracovních pozic na dobu do odvolání Vašeho souhlasu. Současně tímto potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.