Menu
Kontaktujte nás
+420 511 116 865
+420 734 655 030
info@hirex.cz
Kde nás najdete?

Obchodně-technický poradce

Lokalita: Plzeňský kraj

Hledáš skvělou práci v dnes tak atraktivním strojírenském průmyslu? Máš (nejen) pocit, že se ti pusa nezastaví od rána do večera a tvé komunikační schopnosti jsou víc než dobré? Nebojíš se občas použít kromě hlavy i ruce? :-)

Pro českého dodavatele obráběcích strojů a nářadí pro průmysl, společnost Bevel s.r.o. (http://www.bevel.cz), která již 15 let úspěšně působí na českém trhu, hledáme skutečně šikovného Obchodně-technického poradce, který bude se zájmem prodávat hmatatelné produkty.

Máme hned několik důvodů, proč by tě zrovna jejich nabídka mohla lákat. Technické nebo strojírenské vzdělání není podmínkou, pokud máš zájem učit se a získávat nové zkušenosti.

Tvojí náplní práce bude:

Co bys měl splňovat:

Na oplátku dostaneš:

Pokud jsme tě zaujali a chtěl/a bys zjistit víc, pošli nám prosím životopis s pár řádky osobního představení.

Zasláním životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a jejich uchování v personální databázi společnosti HIREX s.r.o. ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., a ve znění pozdějších předpisů o ochraně osobních údajů, pro účely nabídky volných pracovních pozic na dobu do odvolání souhlasu. Současně tímto potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a jejich uchování v personální databázi společnosti HIREX s.r.o. ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., a ve znění pozdějších předpisů o ochraně osobních údajů, pro účely nabídky volných pracovních pozic na dobu do odvolání Vašeho souhlasu. Současně tímto potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.